ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM
Chciałbyś zaangażować się w nasze działania jako wolontariusz?

Jako wolontariusz możesz wesprzeć nas w następujących działaniach: ewangelizacja, wydawanie pomocy żywnościowej i materialnej, obsługa techniczna spotkania, posługa modlitwą o chorych i potrzebujących. Ze względu na duchowy charakter naszych działań wymagamy od wolontariuszy aktualnej rekomendacji lidera/pastora/duszpasterza wspólnoty, do której należą.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@koscioluliczny.pl

Jeśli jesteście zainspirowani działaniami Kościoła Ulicznego i chcielibyście rozpocząć podobne spotkania w swojej miejscowości możemy Wam pomóc!

Być może w Waszej miejscowości już odbywają się spotkania Kościoła Ulicznego, które moglibyście wesprzeć? Sprawdzicie to w zakładce LOKALIZACJE. Jeśli nie, to chętnie pomożemy Waszej wspólnocie rozpocząć podobne działania.

Skontaktujcie się z nami mailowo pawel@koscioluliczny.pl lub telefoniczne pod nr tel +48 509262 718.

Chętnie Wam pomożemy!