Wsparcie

Podziękowania

Pragniemy podziękować wszystkim osobom i kośœciołom, które angażują się w służbę Kośœcioła Ulicznego poprzez udział w spotkaniach, udostępnianie swoich pomieszczeń i sprzętu, wsparcie finansowe i modlitewne.

Wsparcie

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo służbę Kościoła Ulicznego, możesz dokonać wpłaty na poniższy rachunek bankowy, z dopiskiem “Kościół Uliczny”:

Misja „Nowy Początek”
ul. Koniecpolska 33 , 04-267 Warszawa

SWIFT BPKOPLPW
IBAN PL60 1020 1127 0000 1402 0218 3168

Podając w tytule przelewu swój adres e-mail, lub adres korespondencyjny, umożliwisz nam wysłanie potwierdzenia o otrzymaniu wpłaty.

Nasze potrzeby

Jeśli Bóg błogosławi cię w zasoby finansowe i dar hojności, Kościół Uliczny ma wiele potrzeb finansowych, w tym momencie:
– Potrzebujemy finansów na żywność dla bezdomnych.
– Przyjmujemy odzież zimową, bieliznę, obuwie, śpiwory (głównie męskie, w dobrym stanie i w ciemnych kolorach).
– Potrzebujemy finansów na naczynia kuchenne i bieżące potrzeby przy gotowaniu posiłków( termosy, pojemniki plastikowe itp).
– Potrzebujemy finansów na bieżące funkcjonowanie ośrodka dla osób bezdomnych “Nowy Początek” W Warszawie.

Możesz wesprzeć naszą działalność dokonując płatności on-line lub system PayPal, klikając w link poniżej.