Ośrodek

osrodekChrześcijański ośrodek terapeutyczny dla osób bezdomnych i uzależnionych “Nowy Początek”

Ośrodek dla osób bezdomnych i uzależnionych “Nowy Początek” w Warszawie przy ul. Koniecpolskiej 33 powstał w maju 2011 r. z myślą o osobach bezdomnych i uzależnionych, które pragną rozpocząć swoje życie od nowa.

Jego zadaniem jest udzielanie kompleksowej pomocy osobom borykającym się z problemami uzależnienia i bezdomności. Ośrodek oferuje program nakierowany na duchową i psychiczną przemianę w oparciu o Słowo Boże. Wykłady i wspólne studiowanie Słowa Bożego prowadzą doświadczeni wierzący z różnych społeczności chrześcijańskich.

Program ośrodka obejmuje społeczności terapeutyczne, terapię indywidualną i zajęciową. Ośrodek funkcjonuje jako misja Kościoła Bożego w Chrystusie, a wspierany jest przez różne społeczności chrześcijańskie.

Ty też możesz pomóc!
Ośrodek nie prowadzi działalności gospodarczej. Jego funkcjonowanie możliwe jest wyłącznie dzięki wsparciu od osób prywatnych, firm, instytucji i kościołów. Liczba osób, którym możemy pomóc zależna jest od środków finansowych jakimi dysponujemy. Dlatego każda, nawet najmniejsza wpłata jest dla nas niezmiernie ważna.

Możesz także wesprzeć pracę Ośrodka przekazując na jego rzecz:
– produkty żywnościowe
– środki czystości i środki higieniczne
– odzież i inne dary rzeczowe

W przypadku wsparcia w takiej formie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Odwiedź stronę ośrodka: http://www.nowypoczatek.org/