grzegorz_fronczakGrzegorz Fronczak

Witajcie , mam na imię Grzegorz i z Kościołem Ulicznym jestem związany od stycznia 2010 roku, kiedy to dołączyłem wraz z żoną do Pawła i Marty, aby wychodzić od bezdomnych z jedzeniem i słowem.

Pamiętam, jak robiliśmy w domu kanapki,  herbatę w termos, pakowaliśmy wszystko w plecak a  naszym kolejnym przystankiem był Dworzec  Centralny.  Tam spotykaliśmy się z innymi wierzącymi  i chodziliśmy wszystkimi zakamarkami w poszukiwaniu osób potrzebujących, którym mogliśmy nieść dobrą nowinę o Jezusie Chrystusie.

Wierzę, że w to miejsce postawił mnie Bóg, za co mu bardzo dziękuje.

Obecnie jestem jednym z liderów KU, co  niesie za sobą pewną odpowiedzialność .  Do moich obowiązku należy kierowanie ochroną na środowych spotkaniach , rozmowy ‘face to face’ z  oraz  głoszenie słowa, co na początku nie było tak oczywiste….

Przygotowywałem się do tego ponad rok,  ale jak już  się odważyłem,  tak teraz z wiem, że zawsze mogę wejść na nasze żółte krzesło i bez wstydu  powiedzieć jak Bóg działa w moim życiu .

Warszawa dla Jezusa i Polska dla Jezusa…’’