Kim jesteśmy

Jesteśmy wolontariuszami z różnych denominacji - Kościół Zielonoświątkowy, Kościół Chrześcijan Wiary Ewngelicznej, Kościół Ewangelicznych Chrześcijan, Kościół Boży w Chrystusie i wiele innych. Osoby zaangażowane poza działaniem na Kościele Ulicznym doświadczają Boga w swoim codziennym życiu.

Paweł Bukała - pastor i założyciel Kościoła Ulicznego w Warszawie oraz dyrektor Ośrodka Nowy Początek w Warszawie. Wraz z żoną prowadzą też Kościół Genesis. Kiedy się nawrócił Bóg uwolnił go całkowicie z uzaleznienia od narkotyków, alkoholu i papierosów. Przez lata modlił się i pytał Boga co jest jego powołaniem, a Bóg odpowiedział mu o służbie wśród bezdomnych w wielkim mieście. Wtedy przeprowadził się do Warszawy i rozpoczął pracę, która przerodziła się w Kościół Uliczny.

Marta Bukała - jej służba wśród bezdomnych rozpoczęła się w 2009 roku. Wraz z mężem Pawłem oraz grupą wolontariuszy zaczęła regularnie wychodzić w okolice Dworca Centralnego w Warszawie, aby udzielać podstawowej pomocy osobom bezdomnym. Razem z mężem od 2016 roku prowadzą Kościół Genesis.

Piotr Szymański - lider namiotu uzdrowienia Kościoła Ulicznego. Piotr od wielu lat usługuje modlitwą uzdrowienia i uwolnienia. Doświadczył też wielu cudów uzdrowienia wśród bliskich.

Daniel Ewertowski - lider obszaru technicznego i muzycznego na Kościele Ulicznym. Jego slużba na "patelni" zaczęła się od "przypadkowej" informacji otrzymanej od przyjaciela, że jest grupa ludzi, która głosi w centrum Warszawy Słowo Boże. Po krótkim czasie wziął odpowiedzialność za obszar nagłośnienia. Dziś Daniel jest jednym z filarów Kościoła Ulicznego!